Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda osoba, jaka choć raz w całym swoim życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to w żadnym razie nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele mówiący skrót wzięty z nomenklatury finansowej, który zwyczajnemu klientowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W krótkim artykule postaramy się naszym użytkownikom wyłuszczyć te fundamentalne określenia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, która została stworzona poprzez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to wyraźny krok jaki poczyniły banki aby strategia kredytowa była prowadzona na właściwych regułach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której dostęp mogą mieć tylko banki. Wchodzą do niej informacje o tym, że ubiegamy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy ustalonego kredytu jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zdobywamy za poszczególne czynności.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org kliknij tutaj, aby prześledzić
Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki mamy możliwość pozyskać bez weryfikacji danych znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową ofertą są zainteresowane przede wszystkim jednostki, które to nie radzą sobie ze spłatą swych zadłużeń i dość często mają widoczne opóźnienia. Musimy tutaj stwierdzić, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są dawane przez podmioty pozabankowe.