Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby

bezkonkurencyjny post
Każda osoba, jaka chociażby raz w całym swym życiu miała do czynienia z agencjami bankowymi z pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla niektórych jest to czarna księga dłużników w której to nigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to niewiele informujący skrót wzięty z terminologii kretytowej, który zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu termin kredyt bez bik.

W zwięzłym artykule postaramy się naszym użytkownikom objaśnić te fundamentalne pojęcia. BIK to Biuro Informacji Kredytowej czyli instytucja, która została zapoczątkowana poprzez Związek Banków Polskich na początku lat 90-tych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to zrozumiały krok jaki poczyniły banki tak by taktyka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której dostęp mogą mieć tylko i wyłącznie banki. Przenikają do niej wiadomości o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie spłacamy konkretnego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które dostajemy za ustalone czynności.

Kredyt bez bik jak bez problemu możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość zdobyć bez weryfikacji informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Takową usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i dosyć często posiadają pokaźne spóźnienia. Trzeba tutaj powiedzieć, że tego rodzaju kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są przydzielane przez podmioty pozabankowe. skocz do tych gości