Pożyczka pod zastaw nieruchomości, dostaniesz bez zdolności kredytowej


Już teraz wypada stwierdzić, że w ostatnim czasie zauważalne zamieszanie na polskim rynku ofert kredytowych zrobiła informacja o wzroście popularności prywatnych pożyczek. Prymat w statystykach wiedzie pożyczka pod zastaw nieruchomości. Specjaliści wskazują na okoliczność, iż coraz szersza grupa naszych rodaków decyduje się na zaciąganie zobowiązań poza układem bankowym.
Zobacz więcej informacji
Dla nas jako dla długoletnich i doświadczonych doradców finansowych nie ma w tym choćby minimalnego szoku. Od dłuższego już czasu zaobserwowaliśmy tendencję zmiany polityki udzielania kredytów przez polskie banki. Dawno już minęły czasy, iż kredyt dostawał w zasadzie każdy i to na tzw. „gębę”. Stało się to powodem widocznego powiększenia zadłużeń przeterminowanych, czyli tego rodzaju które były w sposób niestosowny opłacane. W tym momencie taktyka kredytowa jawi się być o wiele mocniej rygorystyczna. Zdobycie kredytu w banku jest względnie oporne i z tym wypada wiązać to, iż prywatna pożyczka pod zastaw nieruchomości jest tak niezmiernie popularna. Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org

Wiele osób, które to nie orientuje się w temacie finansów może z pewnością postawić pytanie „Czym różni się kredyt w banku od pożyczki pod zastaw nieruchomości”? Nadrzędną różnicą jest to kto pożycza nam gotówkę. O ile przy kredycie hipotecznym jest to bank to w tym drugim przypadku jest to osoba prywatna tzw. inwestor. Nie licząc tego istnieją poważne różnice w formalnościach które to powinniśmy załatwić aby uzyskać pieniądze. Pożyczka pod zastaw nieruchomości jest obarczona względnie mniejszymi formalnościami.