Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tym momencie w naszym kraju wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo dużym stopniu (aktualnie jest to w przybliżeniu 12 procent). Trudno mówić o rzetelności danych jednak możemy przyjąć, iż są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja ludzi bezrobotnych jest o tyle kłopotliwa, iż z jednej strony nie mają przychodów a z 2-giej nie mają szansy zaciągnąć jakiegokolwiek pożyczki mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w minionym czasie pojawił się na rynku usług kredytowych nowy artykuł kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
pozyczka bez zaswiadczenia
Będzie to z pewnością miła wiadomość dla każdej osoby, która nie posiada zatrudnienia a występują u niej niespodziewane wydatki np. przymus naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny typ kredytu a którego dostanie łączy się z szeregiem wymogów które to wypada spełnić. W pierwszej kolejności należy powiedzieć, że tego rodzaju kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na bazie podpisanego oświadczenia. Jest zrozumiałym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o dochodach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem potwierdzamy stan rzeczywisty np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. złotych zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych podczas starania się o kredyt).
http://podzastaw.org
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które to nie posiadają pisemnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie oszukujemy się, wielu Polaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania żadnych składek.